Partner projektu:
Armada Centrum

O Nas

W jakich warunkach realizujemy BEZPŁATNĄ opiekę wyręczającą?

Obiekt i kadra

O uczestników naszego projektu zadba zespół specjalistów medycznych z Domu Seniora ArmadaClinic, będącego partnerem programu wspierającego osoby niesamodzielne oraz ich opiekunów nieformalnych. Obiekt znajduje się w województwie małopolskim, ok. 20 km od Krakowa, w miejscowości Głogoczów.

Jest to nowoczesna placówka całodobowej opieki, przeznaczona dla osób w podeszłym wieku oraz niepełnosprawnych. Brak barier architektonicznych pozwala każdemu choremu na sprawne, swobodne i co najważniejsze bezpieczne przemieszczanie się po całym obiekcie.

Zasilająca dom seniora kadra dokłada wszelkich starań, aby było to miejsce bezpieczne, przyjazne dla podopiecznych, które będą oni postrzegać jak swój własny dom. Nie ma tutaj zatem osób przypadkowych – wszyscy pracownicy posiadają kwalifikacje, odpowiednie przygotowanie do wykonywania swojego zawodu oraz wysokie umiejętności interpersonalne, pozwalające im na doskonały kontakt z osobami starszymi i niesamodzielnymi oraz prawdziwe wsparcie w często trudnych chwilach.

Dla podopiecznych

Podczas 14-dniowego pobytu osobom niesamodzielnym zagwarantowana będzie całodobowa opieka medyczna: lekarska, pielęgniarska i terapeutyczna.

W tym czasie zatroszczymy się nie tylko o ich zdrowie i sprawność, ale również zadbamy o odpowiednią dietę. Zapewniamy pełne wyżywienie, składające się z 3 posiłków głównych, drugiego śniadania i podwieczorku. Wszystkie dania przygotowywane są we własnej kuchni ze świeżych składników z uwzględnieniem indywidualnych diet i zaleceń.

W budynku na potrzeby projektu oddane zostaną pomieszczenia: pokój dwuosobowy do realizacji opieki wytchnieniowej z prywatną łazienką. Utrzymaniem czystości zajmuje się przeszkolony do tego zadania personel obiektu, dbający o czyste, bezpieczne i odpowiednie warunki w każdym pomieszczeniu.

ArmadaClinic swoim mieszkańcom zapewnia ponadto możliwość korzystania ze znajdujących się na terenie ośrodka:

  • nowoczesnej sali rehabilitacyjnej wyposażonej w wysokiej jakości sprzęt do ćwiczeń oraz zabiegów fizjoterapeutycznych zgodnie z zaleceniami,
  • sali do zajęć terapeutycznych oraz terapii zajęciowych,
  • pokoju kąpielowego,
  • biblioteki,
  • kaplicy
  • pokojów hotelowych dla gości odwiedzających
Mapa dojazdu Mapa dojazdu

Masz pytania? Napisz do nas

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest.....

    Skip to content