Partner projektu:
Armada Centrum

Bezpłatna opieka wyręczająca

Bezpłatna opieka wyręczająca

Opieka wyręczająca, określana również jako wytchnieniowa lub odciążająca jest pomocą świadczoną przez grono specjalistów osobom niesamodzielnym, które ze względu na swój wiek lub stan zdrowia nie są w stanie wykonywać podstawowych czynności, takich jak codzienna higiena i pielęgnacja, odżywianie oraz poruszanie się.

Głównym celem powyższego programu jest wsparcie opiekunów nieformalnych osób niesamodzielnych, którzy każdego dnia podejmują trud opieki swoich bliskich w codziennych czynnościach, dbając o ich sprawność, komfort oraz dobre samopoczucie. Chcemy czasowo zastąpić Was w wykonywaniu tych wielu trudnych zadań, zapewnić chwilę wytchnienia i odpoczynku. Doraźna, trwająca do dwóch tygodni zastępcza opieka pozwoli nieformalnym opiekunom na odpowiednią regenerację, a także nabranie nowych pokładów sił i energii.

ZESPÓŁ MEDYCZNY Z PLACÓWKI ARMADACLINIC W GŁOGOCZOWIE, będącej partnerem tego BEZPŁATNEGO PROJEKTU, na okres do 14 dni gwarantuje zatem osobom chorym i niesamodzielnym:

  • pobyt wraz z wyżywieniem w nowoczesnym i kompleksowo wyposażonym obiekcie,
  • całodobową opiekę fachowego i wykwalifikowanego personelu (usługi opiekuńczo-pielęgnacyjne),
  • pełne wsparcie pielęgniarskie, medyczne, rehabilitacyjne i psychologiczne (usługi aktywizująco-usprawniające, wspomagające),
  • profilaktykę prozdrowotną,
  • pomoc w dotarciu do placówek zdrowia/rehabilitacji

Nasi specjaliści na pierwszym miejscu stawiają indywidualne potrzeby swoich podopiecznych, dlatego też każdy plan opieki wytchnieniowej zostaje odpowiednio spersonalizowany i dopasowany do aktualnego stanu zdrowia osoby niesamodzielnej oraz sytuacji opiekuna.

Mapa dojazdu Mapa dojazdu

Masz pytania? Napisz do nas

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest.....

    Skip to content